4. oddíl VS Lekníny Třebíč

4. oddíl VS Lekníny Třebíč

Rozdávání jmelí

Ahoj, v neděli 17.12. budeme opět po roce rozdávat jmelí za úsměv a obrázek. Sejdeme se všechny v 9:45 v klubovně a odtud se přesuneme na náměstí. Skončíme asi v 11:00 u klubovny. Odpoledne začneme asi ve 14:00 jmelí roznášet také v domovech důchodců, ale na podrobnostech se domluvíme až v neděli při rozdávání jmelí.

Hledání ztraceného léta

Jak již z pozvánky vyplývá, na výlet nepůjdeme tentokrát samy, ale společně s chlapeckým oddílem. Také kdo by měl chuť, může si s sebou přibalit  ještě nějaký špekáček či klobásu k opečení. Vedoucími výpravy jsou Vanda Uhrová (tel.602 182 450), Bára Charvátová, Anna Novotná, Mari Špačková, ke kterým můžete směřovat své případné dotazy.

14.10. Podzimní Lorenzova stuha

Pádla kmitají v pravidelném rytmu a loď se rychlostí blesku posouvá kupředu. Poslední podzimní paprsky hřejí na tváři a závodnice v zápalu boje ani necítí, že jim voda šplíchá do vlasů. Dnes to bude těsné. Ale i když nevyhrají, budou mít příjemný pocit z dobře odjetého závodu. A taky z celé vodácké sezóny, která byla opět vydařená.

[…]

Indiánské léto – skautky

Ahoj! V sobotu 7. 10. se sejdeme v 7:15 na parkovišti u zimáku a odtud pojedeme autobusem na Indiánské léto 🙂 V 16:45 bychom se měly vrátit na totéž místo 🙂 Zúčastní se Karkulka, Viky, Majda, Tuleň, Linda, Ema + já (AKH). S sebou: dobrou náladu, pevné odhodlání a zápal, jídlo a pití na celý Přečíst si víc oIndiánské léto – skautky[…]