Patronáty

Z 20. na 21. října budeme opět pokračovat v našem projektu v rámci patronátů. V březnu jsme zvelebili velký kus v okolí Ptáčovských rybníků, vytrháním nepůvodního keře janovce a za 14 dní bychom se pustili do další práce.
Našim úkolem bude, společně se 7. smečkou chlapeckého oddílu Jezevci ze střediska Srdíčko, odstranit další keře a postupně tak Ptáčovské rybníky od něj čistit, pod vedením odborného průvodce Václava Křivana.

Sraz bude v 17.00 20. 10. na ulici Ruská 1373 u skautského střediska Srdíčko, kde budeme spát a bude na vás čekat nabitý program.
Jídlo bude zajištěné na páteční večeři a sobotní snídani. Na zbytek soboty si vezměte své vlastní jídlo a kdo chce, bude možnost rozdělat oheň, takže si přineste buřt nebo hermelín.
Ráno po snídani bychom se sbalili a vyrazili k Ptáčovským rybníkům.
Konec: 21. 10. u střediska Srdíčko v 16.00

S sebou: karimatka, spacák, ešus, lžíce, hrnek, oblečení na ven dle počasí, které nebude problém zašpinit/zničit/roztrhat…:), pevné boty! pracovní rukavice, peníze za jídlo a přespání – 100 Kč, hygiena
Protože si karimatky a spacáky necháme v klubovně, přibalte si ještě menší batoh, se kterým půjdete k Ptáčovským rybníkům a vejde se vám do něj svačina, pití, rukavice.

Poprosila bych vás o nahlášení do 18.10., kdo se patronátů bude účastnit, na oddílový email: 4.oddil.lekniny@gmail.com

Pokud se na patronát nenahlásíte, bohužel pro vás schůzka (od 16.00 do 17.30) nebude.
Kontakt: Anna Novotná, 774 244 210

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.